Adwokat Sebastian Duliniec

sduliniec@gmail.com
664963883
Adwokat Sebastian Duliniec

Jestem gorzowianinem. Studia prawnicze rozpocząłem i ukończyłem w Łodzi na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Byłem seminarzystą prof. Tomasza Grzegorczyka – sędziego izby karnej Sądu Najwyższego i pod jego kierunkiem napisałem i obroniłem pracę magisterską z zakresu postępowania karnego.

Studiowałem prawo także we Włoszech na Uniwersytecie Aldo Moro w Bari.

Praktykę prawa rozpocząłem już od pierwszych lat studiów prawniczych. Praktykowałem w renomowanych kancelariach adwokackich w Łodzi oraz w Gorzowie Wlkp. w tym przede wszystkim w Kancelarii Synowiec, Łopatowski, Sobusiak, Wierchowicz.

Równolegle w latach 2009/2010 r. pracowałem w fundacji Akademia Iuris w Łodzi. Aplikację adwokacką realizowaną w Gorzowie Wlkp. pod patronatem adwokata Jacka Sobusiaka ukończyłem z wyróżnieniem. Jestem wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Zielonej Górze i czynnie wykonuje zawód adwokata prowadząc własną Kancelarię Adwokacką w Gorzowie Wlkp.

Udzielam pomocy prawnej w sprawach z zakresu prawa karnego, cywilnego i administracyjnego. Zajmuję się także karnymi aspektami ustawy Prawo własności przemysłowej, w szczególności ochroną znaków towarowych.

Prywatnie kibic sportu żużlowego, amator aktywnego spędzania wolnego czasu, mąż i ojciec.


adw. Sebastian Duliniec

tel. 664-963-883 nr rachunku bankowego: 37 1050 1911 1000 0092 6384 3840 Możliwe telefoniczne umawianie spotkań w dogodnym dla klienta terminie. W sprawach niecierpiących zwłoki możliwy kontakt poza godzinami funkcjonowania kancelarii.