Adwokat Jan Łopatowski

adw.jan.lopatowski@gmail.com
+48609788444
adwokat Jan Łopatowski

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – rocznik 2010.

Prace magisterską obroniłem z zakresu prawa karnego materialnego – zagadnienia prowadzenia pojazdów pod wpływem alkoholu i środków odurzających.

W latach 2011 – 2013 odbyłem aplikację adwokacką w Kancelarii adwokata Filipa Wozińskiego, współpracującej z adwokatem Krzysztofem Łopatowskim z Adwokackiej Spółki Partnerskiej Synowiec Łopatowski Sobusiak Wierzchowic Kowalczyk.
W 2014 r. zdałem egzamin adwokacki i od tego czasu wykonuję zawód adwokata, kontynuującego tradycję rodzinną już w trzecim pokoleniu. 

Stale współpracuję z poznańskimi Kancelariami adwokata Jerzego Wysoczańskiego i adwokata Andrzeja Gulika, prowadząc sprawy również na obszarze Wielkopolski.

Biegle władam językiem angielskim. Specjalizuję się w zagadnieniach z zakresu prawa karnego oraz cywilnego, w tym przede wszystkim spraw odszkodowawczych, działowych, spadkowych oraz rodzinnych i opiekuńczych.

Zebrane doświadczenie pozwala mi na skuteczne świadczenie usług na najwyższym poziomie. Wszystkie sprawy prowadzone są przez ze mnie z takim samym zaangażowaniem, przy zachowaniu najwyższej staranności, sumienności oraz dbałości o dobro i interes Klienta.

Zakres prowadzonych spraw:

  • Prawo karne
  • Prawo cywilne
  • Prawo gospodarcze